Güvenilir Paykasa Bozdurma Besakart

Paykasa Kart sayesinde 20 ‘den fazla ülkede 14bin ‘den fazla internet sitesinde alışveriş yapabilirsiniz. 256 Bit SSL güvenli ödeme seçeneği sayesinde alacağınız 19 rakamlı şifre ile internet ortamında ödeme yapabilirsiniz. Üstelik Paykasa Kart almak için ikamet belgesi, kimlik fotokopisi gibi belgelere de gerek yok , ve Paykasa Kart ‘ın bu kadar çok rağbet görmesinin bir sebebi de budur.

Paykasa Kart , hem hızlı alışveriş imkanı özelliği sayesinde hemde kolay hesap oluşturma özelliği sayesinde, dünyanın en gelişmiş ülkelerinde tavsiye ediliyor. Paykasa kart bozdurma işlemlerinizi http://paykasaturkiye.org üzerinen online 7/24 yapabilirsiniz.

paykasa-cards-1
Paykasa Kartınızı temin etmek için birçok yöntem mevcut fakat kredi kartınızla kolayca temin edebilirsiniz ve tüm bilgilerinizi saklı tutarak. İnternet hırsızlarının hergeçen gün daha farklı yöntemler keşfetmesi , hergeçen gün daha gelişiyor olmaları internetbankacılığı kullanan bütün kullanıcıları telaş ettirmektedir fakat Paykasa Kart ‘ın sizlere vermiş olduğu tek kullanımlık şifreler sayesinde hem hızlı hemde güvenilir alışveriş yapabilirsiniz. 3D güvenlik sistemi firması sayesinde kredi kartınız ile, Paykasa şifrenizi alabilirsiniz. Ancak Paykasa Satışı yapmadan önce kredi kartınızı onaylatmanız gerekmektedir. Onaylandıktan sonra istediğiniz kart paketini satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz kartları Paykasa Logosu gördüğünüz heryerde hiçbir kişisel bilginizi girmeden kullanabilir , hızlı ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz Kartlarınızı ilgili bayilerde bozdurabilir ve Dilerseniz banka hesabınıza ya da nakit olarak paranızı alabilirsiniz. Paykasa bozdurma işlemi için güvenilir adresi arayanlar için vazgeçilmez fırsatlarla http://paykasaturkiye.org hizmetinizde

Paykasa Kart bozdururken ya da alışveriş esnasında yaşadığınız herhangi bir sorun olursa ; en yakın Paykasa bayii den yetkili kişiler tarafından yardım alabilirsiniz. Besakart bildiğiniz üzere Türkiye’nin resmi paykasa satış firmasıdır. Besakart’a ait tüm websiteleri üzerinden güvenilir bir şekilde paykasa satın alımlarınızı gerçekleştirebilir ve paykasa bozdurma gibi birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

paykasa-670x198

Güvenilir Paykasa Satış Sitesi

Paykasa Kart , internet ortamında pek çok alışveriş sitesinde kullanılmaktadır . Dünyanın en iyi sanal satış mağazaları Paykasa ‘ı öneriyor.
Kısa sürede kendi alanında tartışmasız birinci olmuştur. Paykasa ‘ ın ne kadar güvenli olduğu sorusu gerçekten çok basit cevaplanabilir.
Kredi kartı bilgilerinizi , Kişisel bilgilerinizi vermeden internet ortamında ödeme yapmanız mümkün değildir ancak Paykasa mümkün olmayanı
mümkün kılıyor.
Sizlere verdiği tek kullanımlık şifre sayesinde kredi kartını bilgilerinizi kimseyle paylaşmadan alışveriş yapıyorsunuz ve kartınızdan birdaha para çekilmesini önlemek amacıyla ödemeden sonra kart kendi kendini bloke ediyor. İnternet hırsızlarına kesin engel. Paykasa kart nedir makalesine bakacak olursanız Paykasa kartın güvenliğinide anlarsınız.

Paykasa Nedir ?

Paykasa Nedir ?

Örneğin yurtdışında bir sanal satış mağazasından alışveriş yapmak istiyorsunuz ancak yeterli derecede yabancı dil bilmiyorsunuz . Ozaman sitedeki telif hakkını anlamadığınız için alışveriş yapıcaksınız ve ertesi ay kredi kartı faturanız geldiğinde kredi kartınızdan 2-3 kere ödeme yapıldığını göreceksiniz. Paykasa Kart kullanırsanız böyle birşey olması mümkün değildir . Kesinlikle %100 güvenli , %100 hızlı alışveriş yapabilirsiniz.Paykasa ne kadar güvenli %100 güvenli Paykasa kart

Paykasa Kartınızı bahis sitelerinde, oyun sitelerinde, alışveriş sitelerinde ve Online Ödemeli tüm sitelerde kullanabilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşarsanız
Paykasa Bayii ‘niz ile iletişime geçerseniz yardımcı olacaklardır.

Paykasa Resmi Satış Sitesi PaykasaTurkiye.Org

Bildiğiniz üzere internette birçok paykasa satış sitesi bulunmaktadır. Bunların bazıları dolandırıcı bazıları ise güvenilir satıcılardır. Resmi paykasa satış siteleri en güvenilir sitelerdir. Paykasa’nın resmi Türkiye satış firması Besakart’dır. Besakart firmasına ait birçok resmi paykasa satış sitesi vardır. Bu siteler üzerinden 7/24 paykasa satın alma ve bozdurma işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. http://paykasaturkiye.org  da Besakart firmasına ait bir satış sitesidir ve 7 gün 24 saat canlı destek hizmetiyle paykasa satış ve bozdurma hizmeti vermektedir.

Sitemiz üzerinden bizlere ulaşarak dilediğiniz miktarda paykasayı anında alabilir yada elinizdeki paykasaları bozdurup nakite çevirebilirsiniz. Satışlarımızda birçok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Size uygun ödeme yöntemini kullanarak ödemelerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilir ve paykasanın avantajlı dünyasından sizlerde faydalanabilirsiniz.

 

Paykasa Kart Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Ülkemize ve tüm Avrupa ülkelerine dağılımı ingiltere olan Paykasa kodları, online olarak yapılan tüm ödemelerde tercih edilir bir hale geldi. online oyunlarda bile kullanılması hızla ilerlemesi nedeniyle ödeme yaparken dolandırılmaktan ve kullanıcıların güvenli, kolay, rahat bir alışveriş yapabilmesi için üretilen sanal bir karttır. Paykasa kartın bu kadar tercih edilmesinin ve bu denli talep görmesi ile birlikte dolandırıcılarında türemesine sebep olmuştur. bu sanal korsanlardan kendinizi korumak için referansı yüksek güvenli Paykasa kart satışı yapan resmi bayilerinden Paykasa alımlarınızı gerçekleştirmelisiniz.

Paykasa Nedir ?

Paykasa Nedir ?

Türkiye’deki bir çok yasal Paykasa bayisi Paykasa kartları Euro olarak alarak TL Karşılığında satmaktadır. komisyon parasını ekleyerek size çok daha pahalıya satış yapabilir. bu sebep ile Paykasa kart alırken dolandırılmaktan kurtulmak için doğru adımları takip etmeniz gerekmektedir. Paykasa pinlerinin alımı için izlenmesi gereken adımları satın almış olduğunuz Paykasa pinlerinin yasal olmması bu kartı kullanmanıza engel olmamaktadır. Paykasa pinleri, kredi kartı, paypal, mobil ödeme sistemi, banka havalesi gibi satın alma sistemleri ile rahatlık ile satın alabilirsiniz. alışveriş siteleri ve oyun sistemleri Paykasa kart  ön ödemeli olarak kullanmaktadır. Paykasa kart satın alırken dolandırıcılara karşılaşmak mümkündür. ve Paykasa kart alımı yaparken çok dikkatli olmak gerekir. ilk olarak yapmanız gereken kesinlikle bir mail adresinizin olması ve sonrasında internet sitemiz üzerinden güvenli bir şekildePaykasa alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kart bayileri rahatlıkla pin almanıza hatta destek hattına bağlanarak müşteri temcilerinden Paykasa kodlarınızı alabilirsiniz. Paykasa kart Satın alırken takip edilmesi gereken bir yol ise güvenli bir şekilde Paykasa alımları gerçekleştirmektedir.

Paykasa kart alımını gerçekleştirmeden önce Paykasa alacağınız firmanın Paykasa türkiye resmi sitesi olup olmadığını teyit ediniz. Paykasa alım hizmetlerinde temkinli ve sistemli bir şekilde yapınız.

Resmi Jeton Kart Satış Sitesi

Jeton kart Dijital ortamda, 16 haneli PiN kodu ve ilave güvenlik olarak CV2 kodu ile imal edilen sanal ödeme kartdır.

Tek sefer kullanım özelliğiyle ön plana çıkıyor. 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$, 500$ biçiminde imal edilen kartlar, fiziki olmayıp sanal üzerinden gönderilen kuponlardır.

Jeton nasıl alınır

Jeton nasıl alınır

SMS yahut belirtilen e-mail adresine gelen Jeton kuponu ile alışveriş yapılacak sitenin “ödeme” bölümüne gelinerek “ödeme tipi” şekilde “ön ödemeli kart” seçildikten sonra ilgili haneye satın alınan pin kodu ve CV2 numarası girilerek kullanılabiliyor. Jeton Kart PiN kodu, üretici kuruluş dahil kimse yönünden bilinmemektedir. Kullanıcının eline ulaştıktan sonra da SMS ve maili silmeleri, güvenlikleri adına daha iyi olacaktır.

Jeton kart nasıl alınır ?

Malta merkezli bir şirketin üretimini üstlendiği Jeton, Türkiye’de BESAKART A.Ş bünyesinde hizmet verdiğimiz sitemizin üst menülerinden “Jeton fiyatları” bölümünü tıklayarak satın almak istediğiniz kartı seçip “jeton satın al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır veya “canlı destek” sayfamızdan da destek alarak jeton kart siparişi verebilirsiniz.

Jeton Kart Geçen Site ve Platformlar

Jeton Kart Geçen Site ve Platformlar

Jeton kart hangi sitelerde geçerli ?

Her gün daha da büyüyen sanal alışveriş sektörü, sadece ürün alışverişleri ile sınırını korumuyor. Online oyun, uygulama ve teknoloji alanının birçok noktasında bundan böyle yaygın bir şekilde siteler ön plana çıkıyor. Jeton kart, bütün bu alanlarda ve daha fazlasına geçerli olan güvenli ödeme ağıdır. Dünya genelinde 30,000’i aşkın web sitede, ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapmak için elektronik ödeme kartından yararlanabilirsiniz.

Jeton kartın avantajları nedir ?

  • Alışveriş yaparken şahsi bilgilerinizi vermenize gerek kalmaz.
  • Bankaların yüksek kesintilerine maruz kalınmaz.
  • Fiziki olmadığı için çalınma riskine karşı güvenlidir.
  • Jeton kart kullanarak, alışveriş harici ödemelerinizi de yapabilirsiniz.
  • Gündelik kur ederi ile eş fiyatların sunulması yardımı ile, yükselen fiyatlar görülmez.