Paykasa Bozdurma Nedir ? Ne İşe Yarar ?

Paykasa son 3-4 yıldır popüler olan ödeme yöntemlerinden biridir. Bu yıla kadar sadece satışı gerçekleştirilen paykasa geçtiğimiz aylarda ” bozdurma sistemine ” geçiş yaptı. Yani tıpkı dolar, euro, altın bozdurur gibi elinizdeki ” Paykasa Kodlarını” bozdurarak nakite çevirebilirsiniz. Bozdurma sisteminin oluşmasıyla birlikte paykasa kullanıcıları daha da arttı. Çünkü hem güvenilir bir yöntem hemde kazanç elde edebileceğiniz bir yöntem haline geldi.

Önceden satın aldığınız ve kullanmadığınız, alışverişlerinizde kullanıp bakiyesinin bitmediği vb. durumlar gibi elinizde kalmış paykasa kodlarını ” Resmi Paykasa Reseller “ları aracılığı ile nakite çevirebilirsiniz. Ayrıca döviz kurunu takip ederek yükselince de paykasa bozdurarak aldığınız fiyattan daha fazlasını geri kazanabilirsiniz. Tıpkı dolar, euro birikimi yapıp döviz kuru artınca bozdurmak gibi.

Bozdurma İşleminden Önce Yapılması Gerekenler ?

  • Öncelikle bozdurma yapacağınız sitenin ” Güvenilir ” olduğundan emin olun.
  • Daha sonra Paykasa’nın ” Resmi Reseller ” şirketlerinden biri olup olmadığını öğrenin. Değil ise ” Paykasa Reseller ” sayfasından resmi sitelerden birine giriş yapın.
  • Sitenin hakkımda, iletişim bölümlerini inceleyin ve site hakkında internette kullanıcı yorumlarını, şikayetleri araştırın.
  • Sitenin güvenli olduğuna kanaat getirdikten sonra ” Paykasa Bozdurma ” işlemine başlayabilirsiniz.

Paykasa Bozdurma İçin Yapmanız Gerekenler

  • Öncelikle sitemiz üzerinden ” Canlı Destek ” departmanı ile iletişime geçin.
  • Paykasa bozdurma işlemi için o gün belirlenen ” Kuru ” öğrenin.
  • Gerçekleştirdiğiniz alışverişlerden sonra kalan veya hiç kullanmadığınız ” 19 haneli paykasa kodunu ” müşteri temsilcilerimize iletin.
  • Daha sonra geri ödeme için ” Banka Hesap Numaranızı ” müşteri temsilcilerimize iletin.
  • Kodunuz paylaşıldıktan sonra sizlere ” maksimum 10 Dakika ” içerisinde Havale/EFT yolu ile sizlere kodunuzun değeri kadar bakiye hesabınıza aktarılacaktır.

Paykasa satın alma ve bozdurma işlemleri için “ 7/24 Canlı Destek ” departmanımız ile bizlere ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ

Paykasa döviz kuru üzerinden işlem gördüğünden dolayı her geçen gün fiyatlarda güncellemeye gidilmektedir. Fiyatlar hakkında bilgi almak için ” Paykasa Fiyatları ” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Eğer satın alma işlemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız ” Paykasa Satın Al ” başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.

Paykasa Satın Almanın Yeni Adresi

Paykasaturkiye.org paykasa bozdurma işlemlerinin yanı sıra paykasa satış hizmeti sunmaktadır. Sitemizi takip ederek sorunsuz bir şekilde paykasa satın alabilirsiniz. Satın alım işlemleri ” SSL Güvencesi ” ile gerçekleşmektedir. Bu sayede hiçbir güvenlik sorunu yaşamadan paykasa alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu güvenlik tabii ki paykasa bozdurma işlemleri için de geçerlidir.

Paykasa hakkında yeni bilgi sahibi iseniz sizlere ” Paykasa Nedir ” başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede paykasa hakkında tam bilgi sahibi olabilecek ve nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Paykasa satın almak için ise ” Satın Al ” sayfamızı takip etmeniz sizler için daha faydalı olacaktır.