Ön ödemeli kart alışverişleriniz için ” Besakart ve PaykasaTurkiye.Org ” adresini seçtiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla bizlere ulaşabileceğiniz 7/24 aktif olan iletişim kanalları sunuyoruz.

Canlı Desteğimiz üzerinden 7 Gün 24 Saat müşteri temsilcilerimize ulaşabilir dilek, öneri, şikayet, soru ve görüşlerinizi bizlere anında iletebilirsiniz. Dilerseniz satın alma ve bozdurma işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

0 533 880 09 55 - 0 533 880 09 60

Bize 7/24 E-Posta Gönderebilirsiniz.

Kaliteli hizmet, sürekli kolaylık ve uygun fiyatları değerlendirebileceğiniz Paykasa kart firmamızda, en iyi seçenekleri değerlendirmeniz adına sürekli yeniliklere yer vermeye devam ediyoruz. Alışverişlerinizde istediğinizden çok daha iyisini elde etmek ve aradığınız kolaylıkları elde ederken de Paykasa destek hizmetlerinden yararlanmak için sayfamızı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Sürekli güncel bilgiler, ödemeler hakkında kapsamlı bilgiler ve daha fazlasını sizlere sunarak, alışveriş sırasında zorlanmanıza gerek kalmadan kolaylıkla ödeme yapmanızda rahatlık sunuyoruz. Aradığınızın daha fazlasına sahip olma rahatlığı ile Paykasa destek sayfamızı kullanmanız, kısa sürede alışverişinizi tamamlamada ve uygun fiyatlarla kart alışverişi yapmanıza yardımcı olacaktır. Daha fazla bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz.