Daha önce de söylediğimiz üzere ön ödemeli kartlar döviz kurundan işlem gören ödeme yöntemleridir. Paykasa’da bir ön ödemeli karttır ve euro üzerinden işlem görür. Euro’daki fiyat değişiklikleri zaman zaman paykasa kodu fiyatlarına da yansır. Bu sayfada güncel paykasa fiyatlarını görebilirsiniz. Yine de en doğru paykasa fiyat bilgisini canlı destek üzerinden bizlere ulaşarak alabilirsiniz.

[supsystic-price-table id=9]

10 Yıllık Tecrübe %100 Müşteri Memnuniyeti

KullanAtKart.Com – Ön Ödemeli Kart Sistemleri adı altında 10 yıla yakın süredir ön ödemeli kart konusunda ülkemizde aktif olarak hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizle her zaman yanınızdayız. Günümüze kadar başarılı şekilde gelmiş ve %99 müşteri memnuniyeti oranını yakalamayı başarmış bir ön ödemeli kart satış platformuyuz.

Sitemiz üzerinden paykasa, cashixir, paykwik satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde yer alan paykasa fiyatları piyasada en uygun fiyatlardır. Güvenilir ve uygun fiyatlarla paykasa satın almak için bizlere canlı destek üzerinden ulaşabilir ve paykasa alım işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin resmi olarak Paykasa satış firması ” Kullanatkart ” firmasıdır. Kullanatkart.com firmasına ait olan tüm internet siteleri üzerinden hızlı, güvenli ve kolayca paykasa satın alabilir veya bozdurma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. PaykasaTurkiye.Org kullanatkart.com iştirakıdır.

ÖNEMLİ NOT

Paykasa hakkında daha fazla bilgi almak için “Nedir ” yazımızı okuyabilirsiniz. Eğer fiyatlar hakkında bilgi aldıysanız ve satın alma işlemlerini öğrenmek istiyorsanız ” Paykasa Satın Al ” sayfamızı ziyaret edebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.