Paykasa Güvenilir Mi ?

Her geçen gün daha da büyüme gösteren ve yaygınlaşan Paykasa kart beraberinde birçok soruyu da getirmektedir. Paykasa hakkında haber alan birçok kullanıcı ” Paykasa Nedir ? Güvenilir Mi ? Geçen Siteler Neler ? ” tarzında yüzlerce soruyu bizlere yöneltmektedir. Bu sayfamızda ise sizlere ” Paykasa Güvenilir Mi ? ” sorusunun cevabını kısa ve öz bir şekilde sizlere aktaracağız.

Paykasa Nedir ?

Paykasa 16 haneden oluşan yüksek düzey şifrelenmiş sanal bir pin kodundan ibarettir. Bu pin kodu sizlere online ödeme yapabilme imkanı sunmaktadır. Pin kodundan ibaret olan Paykasa herhangi bir ” Kişisel veya Finansal ” bilgi içermeyen tamamen ” Güvenli ” ödeme yöntemlerinden biridir. Son zamanlarda oldukça popülerleşmiş birçok ödeme yöntemini geride bırakmayı başarmıştır.

Neden Güvenilir ?

Paykasa birçok ödeme yönteminden daha güvenli ve kullanımı kolay olan bir ödeme yöntemidir. Birçok avantajı ve kolaylığı bulunmaktadır. Bu avantajları sizler için listeliyoruz.

 • Tamamen şifrelenmiş 16 haneli pin kodundan ibarettir.
 • Pin kodu herhangi bir kişisel bilgi içermemektedir.
 • Sadece kod ile işlemleri tamamlama imkanı.
 • Maksimum 5 dakika içerisinde ödeme yapma.
 • Herhangi bir aidat veya hesap işletim ücreti yok.
 • Ekstra ücret yok.
 • Herhangi bir alt veya üst limit bulunmamaktadır.

daha birçok avantajı bulunan ” Paykasa ” son dönemlerin en çok kullanılan ödeme yöntemi seçilmiştir.

Paykasa Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İnternet üzerinde araştırma yaptığınızda göreceksiniz ki yüzlerce ” Paykasa Satış ” hizmeti veren platform bulunmaktadır. Fakat bunların arasında satış yapıyormuş gibi kendilerini tanıtan ” Dolandırıcı ” internet siteleri de mevcuttur. Paykasa resmi kuruluşu ” Paykasa.Com ” Türkiye’de satış yapması amacıyla birkaç ” Yetkili ” firmaya satış bayiliği vermiştir. Bu bayilikler oluşturmuş oldukları siteler aracılığıyla internette ” Paykasa Satış ve Bozdurma ” hizmeti sunmaktadır. Bu firmalardan biride ” Kullanatkart Ön Ödemeli Kart Sistemleri A.Ş ” firmasıdır. Detaylı bilgi için ” Paykasa Bayileri ” sayfasını ziyaret edin.

 • İnternet üzerinden bir paykasa sitesine giriş yapın.
 • Sitenin ” SSL Sertifikası ” olup olmadığını kontrol edin.
 • Paykasa bayileri arasında yer alıp almadığına bakın.
 • Ödeme yöntemlerini inceleyin.
 • İletişim bilgilerinden ” Şirket ” hakkında bilgiler edinin.
 • İnternet üzerindeki ” Kullanıcı Yorumları ” sayfalarını inceleyin.
 • Güven konusunda sizi tatmin eden bir site üzerinden alışverişinizi gerçekleştirin.

PaykasaTurkiye.Org bir Kullanatkart kuruluşudur ve Kullanatkart firması Türkiye’nin resmi olarak ” Paykasa Satışı ve Bozdurma ” hizmeti veren sayılı platformlarından biridir.

Paykasa İle Güvenli Alışveriş Artık Mümkün

Son zamanlarda artan dolandırıclık olayları nedeniyle teknoloji şirketleri tarafından geliştirilen ” Paykasa ” ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapmanız mümkün. Hiçbir şekilde kişisel bilgi içermeyen paykasa ile ödeme yapacağınız platformlarda bilgileriniz yüksek güvenlik altında gerçekleşecek ve bilgilerinize hiçbir şekilde ulaşım olmayacaktır.

Paykasa 16 haneli rastgele sayılardan oluşmuş bir pin kodudur. Bu kodu kullanarak alışveriş siteleri, online oyunlar, mobil uygulamalar gibi çeşitli binlerce platformda ödemelerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizi kullanarak paykasa satın alabilir ve tüm işlemlerinizi sorunsuz halledebilirsiniz.

2 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir