İnstagram Takipçi Hilesi İle Fenomen Olmak Çok Kolay!

Sosyal medya platformları arasında en çok kullanılan uygulama, İnstagram’dır. Gerek kişisel paylaşımlar için gerekse de işlerin daha fazla yayılması için kullanılan İnstagram, diğer sosyal medya sitelerinden biraz daha farklıdır. Masa üstü kullanımı olmayan, sadece mobil cihazlarda kullanılabilen uygulama, Facebook ve Twitter’da olduğu gibi yazı yazma alanı değil, daha çok görsel paylaşım uygulamasıdır.

Hayatımıza girdiğinden bu yana milyonlarca kullanıcı sayısına ulaşan sosyal medya ağı, özellikle de takipçi kasmak ve takipçileri ile gerek sosyalleşmek isteyenler gerekse de işin ticari boyutunu düşünenler için vazgeçilmez bir platform haline gelmeye başladı. Etkileşim konusunda da diğer sosyal medya sitelerinden daha güçlü olan İnstagram, sunduğu özellikleri ile kullanıcılarının daha aktif bir şekilde kullanımını etkiliyor. Tabi tüm bunlar yaşanırken özellikle de yüksek sayıda takipçi kasmak isteyenler, yeni takipçilere ulaşmak için değişik bazı yöntemler kullanmaya başladılar.

instagram takipçi hilesi

Kimileri, sosyal medya uygulamasının politikalarına uygun hareket ederek doğal yollardan takipçi toplamaya başlarken kimileri de işin biraz daha hileli boyutuna girerek takipçi kasmak istiyor. İnstagram takipçi hilesi şeklinde bir arama yaptığınızda da buna dair birçok haber ve paylaşımın yanında, takipçi satan siteleri görebilirsiniz.

İnstagram takipçi hilesi nedir?

Bir sektörde faaliyet gösteren bir firma veya tanınmış bir kişi… Daha fazla insana ulaşmak için genel olarak sosyal medya platformlarından yararlanır. Ancak doğru bir kullanım olmadığında, beklentileri elde etmek mümkün olmayabiliyor. Mesela sadece hesap açıp bekleterek takipçi sayısının artmasını beklemek kesinlikle doğru değildir.

Peki, takipçi sayısının artması için ne yapmak gerek? Tabi ki öncelikle doğal yöntemlerle takipçi sayınızı arttırmanız, etkileşim adına daha yararlı olacaktır ama bunu yapma konusunda pek bir bilginiz yoksa, bu konuda destek alabilirsiniz. İnstagram takipçi hilesi ile takipçi sayınızın arttırabilirsiniz ama bunun ne kadar doğal ve kalıcı olduğunu söylemek için biraz daha düşünmek gerekir.

Takipçi hilesi doğru mu?

Gerek Android Play Store’da, gerekse de web ortamında instagram sosyal medya sitesine yönelik sunulan çok sayıda uygulama bulunmaktadır. Hangisine bakarsanız bakın, kısa sürede yüz binleri bulan takipçilere ulaşılabileceğine dair vaatlerde bulunuluyor. Ama bu işin sadece güzel görünen yönü bir de bu işlemi yaptırdığınız kişilerin doğru tekniklerle yapmadıklarını hesaba kattığınızda, aradığınız sonuçları yakalamanızın mümkün olmayacağını da bilmeniz gerekir. Neden mi?

Genel olarak instagram takipçi hilesi veya takipçi satan kişiler, belli bazı programlarla bu işlemi yapmaktadır, yani gelen takipçiler aslında organik ve canlı takipçiler değil. Çoğu bot takipçilerdir. Böyle bir hizmet aldığınızda elbette takipçi sayınızın çok fazlasıyla yükseldiğini görebilirsiniz. Ama bir resim, video ya da herhangi bir paylaşımda bulunduğunuzda beğeni sayısının çok az olduğunu göreceksiniz, hatta beğenen kişilerin sadece öncesinde sizin hesabınızda olan doğal takipçiler olduklarını göreceksiniz.

İnstagram takipçi hilesi güvenilir mi?

Bazı firmalar, bu alanda ciddi çalışmalar yapmışlar ve gerçekten de başarılı sonuçlar verebiliyorlar. Bu firmaların uyguladıkları yöntem yine bir program aracılığı ile olsa da mantık daha farklıdır. Yukarıda bahsettiğimiz şişirilmiş takipçi hilesinde tüm takipçileri bot iken, bahsettiğimiz bu başarılı firmaların programları biraz daha farklı mantıkla çalışıyor.

Mesela basit olarak bir programdan bahsedelim; bu program aslında biraz da manuel işlem yapan bir programdır. Takipçilerini takip etmek istediğiniz bir kullanıcının adını ekrana giriyorsunuz ve kaç kişinin takip edileceğini belirliyorsunuz ve işlemi başlatıyorsunuz. Örneğin “kitapçı” adında bir takipçinin tüm takipçilerini takip ederken program size ek olarak; beğeni yapma, otomatik yorum yapma, son paylaşımlarını beğenme gibi özellikler de sunuyor.

Dolayısıyla takip ettiğiniz kişilerin sizi fark etmesi daha kolay oluyor ve geri takip başlatıyorlar. Bundan sonrasında bir bekleme süresi içerisine giriyorsunuz. 1 veya 2 hafta sonra tekrar programa giriş yaparak “takip ettiklerimi takipten çıkart” seçeneğini işaretliyorsunuz ve işlem başlıyor. Sonuç ne peki? Sonuç, takipçi sayınız artıyor, takip ettiğiniz kişi sayısı da azalmış oluyor. Bundan sonrası becerinize kalıyor.

Instagram Takipçi Hilesi takipciodasi.com

Instagram Takipçi Hilesi takipciodasi.com

Takipçi satın alındıktan sonra ne yapılması gerekir?

Elbette doğal takipçi veren program sadece yukarıda örnekte anlattığım program değil, bunun haricinde çok sayıda bu şekilde işlem yapan ve organik takipçi veren programlar var. İnstagram takipçi hilesi şeklinde bir arama yaptığınızda, yukarıda da dediğimiz gibi buna yönelik hizmet veren çok sayıda firma ile karşılaşabilirsiniz. Değerlendirmenizi yaparak sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Peki, bundan sonra ne yapmanız gerekir?

Doğal paylaşımlara devam…

Doğal paylaşımların olmadığı bir instagram hesabının takipçi sayısı ne kadar çok olursa olsun, kısa sürede düşüşlerin yaşanmaya başladığını görmek işten bile değil. Bu yüzden takipçi satın aldıktan sonra veya doğal yöntemlerle takipçi elde ettikten sonra da boş durmamanız gerekir. Uygun hasthaglar, düzenli paylaşımlar, yorumlar ve beğenilerde bulunmazsanız, takipçileriniz kısa sürede düşmeye başlayacaktır.

Takipciodasi.com adresini takip ederek sizlerde instagram takipçi sayınızı ve beğenilerinizi arttırabilir fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Doğal ve kolay bir şekilde takipçi kazanmak için en kaliteli instagram takipçi hilesi takipciodasi.com sitesini tercih edebilirsiniz.

Hasthag kullanımı önemlidir

Hasthag “#” işareti ile belirtilen şeydir. Bunun anlamı, bir konu hakkında paylaşım yaparken başına kare işaretini koyduğunuzda, sosyal medya sitelerinde o konuyla ilgili paylaşım yapan kişilerin arasına girmiş olursunuz. Örneğin #sabahattinali şeklinde bir hasthag açtığınızda, Sabahattin Ali ile ilgili paylaşım yapılan yerde sizin de paylaşımlarınız görünmeye başlar ve insanlar sizin paylaşımınızı daha rahat görürler bu da yeni takipçi edinmenizi daha da kolaylaştırır.

Beğeni yapmadan geçmeyin

Bazı İnstagram kullanıcıları, sadece kendi yaptıkları paylaşımların beğenilmesini isterler. Elbette popüler bir kişinin beğeni yapmasına gerek yoktur. Mesela tanınmış bir şarkıcı, sıradan bir paylaşım yaptığında bile milyonlarca beğeni alabiliyor. Hatta öyle ki bazen çok saçma, hatta gereksiz bir paylaşım yaptığında bile milyonlarca kişinin beğendiği görülebiliyor. Ama hesabını büyütmek ve takipçi sayısını arttırmak isteyen biri için bunu söylemek mümkün değil. Bu yüzden instagram takipçi hilesi ile takipçi kazanmış olsanız bile işinizin bittiğini düşünmeye başlamayın. Asıl iş, bundan sonra başlıyor çünkü. Eğer başkalarının gönderilerini beğenmezseniz, arada ufak tefek de olsa yorumlarda bulunmazsanız bir süre sonra takipçi sayınızın yerle bir olduğunu göreceksiniz.

InstaStory kullanın

İnstagram kullanıcılarının son dönemlerde üzerine düştükleri Instagram Stories ya da bir başka ifadeyle InstaStory, günlük paylaşımların yapıldığı bir alandır. Daha açık bir ifadeyle, insanların size ulaşmalarını istiyorsanız ve geri takip sayısının artmasını istiyorsanız, günlük paylaşım yapmaya özen göstermeniz gerekir.

Yukarıda söylediklerimiz elbette hayati meseleler değil. Ama sosyal medya sitelerinde ciddi anlamda varlığınızı hissettirmek istiyorsanız ve doğal takipçilerinizin sayısının artmasını istiyorsanız yapmanız gerekenleri kısaca anlattık. İnstagram takipçi hilesi ile takipçi satın alsanız bile bunların kalıcı olabilmeleri için düzenli paylaşımlara özen göstermeniz gerektiğini unutmayın…

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir