Resmi Jeton Kart Satış Sitesi

Jeton kart Dijital ortamda, 16 haneli PiN kodu ve ilave güvenlik olarak CV2 kodu ile imal edilen sanal ödeme kartdır.

Tek sefer kullanım özelliğiyle ön plana çıkıyor. 10$, 15$, 20$, 25$, 50$, 100$, 250$, 500$ biçiminde imal edilen kartlar, fiziki olmayıp sanal üzerinden gönderilen kuponlardır.

Jeton nasıl alınır

Jeton nasıl alınır

SMS yahut belirtilen e-mail adresine gelen Jeton kuponu ile alışveriş yapılacak sitenin “ödeme” bölümüne gelinerek “ödeme tipi” şekilde “ön ödemeli kart” seçildikten sonra ilgili haneye satın alınan pin kodu ve CV2 numarası girilerek kullanılabiliyor. Jeton Kart PiN kodu, üretici kuruluş dahil kimse yönünden bilinmemektedir. Kullanıcının eline ulaştıktan sonra da SMS ve maili silmeleri, güvenlikleri adına daha iyi olacaktır.

Jeton kart nasıl alınır ?

Malta merkezli bir şirketin üretimini üstlendiği Jeton, Türkiye’de KullanatKART A.Ş bünyesinde hizmet verdiğimiz sitemizin üst menülerinden “Jeton fiyatları” bölümünü tıklayarak satın almak istediğiniz kartı seçip “jeton satın al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır veya “canlı destek” sayfamızdan da destek alarak jeton kart siparişi verebilirsiniz.

Jeton Kart Geçen Site ve Platformlar

Jeton Kart Geçen Site ve Platformlar

Jeton kart hangi sitelerde geçerli ?

Her gün daha da büyüyen sanal alışveriş sektörü, sadece ürün alışverişleri ile sınırını korumuyor. Online oyun, uygulama ve teknoloji alanının birçok noktasında bundan böyle yaygın bir şekilde siteler ön plana çıkıyor. Jeton kart, bütün bu alanlarda ve daha fazlasına geçerli olan güvenli ödeme ağıdır. Dünya genelinde 30,000’i aşkın web sitede, ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapmak için elektronik ödeme kartından yararlanabilirsiniz.

Jeton kartın avantajları nedir ?

  • Alışveriş yaparken şahsi bilgilerinizi vermenize gerek kalmaz.
  • Bankaların yüksek kesintilerine maruz kalınmaz.
  • Fiziki olmadığı için çalınma riskine karşı güvenlidir.
  • Jeton kart kullanarak, alışveriş harici ödemelerinizi de yapabilirsiniz.
  • Gündelik kur ederi ile eş fiyatların sunulması yardımı ile, yükselen fiyatlar görülmez.
0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir