Kredi Kartı İle Paykasa

Kredi Kartı İle Paykasa Nasıl Satın Alınır?

İnternette güvenilir alışverişin yeni adı olan ‘ Paykasa ‘ artık kredi kartı ile satın alınabiliyor. Bu yazımızda sizlere kredi kartı ile paykasa satın almanın detaylarını aktaracak ve sizleri bilgilendireceğiz.

Kredi kartı ile paykasa alın karlı çıkın

Paykasa AvantajlarıBildiğiniz üzere paykasa yaklaşık 3-4 yıldır hayatımızda olan ve internet kullanıcılarına büyük kolaylık sağlayan bir ödeme yöntemi haline geldi. Şuanda binlerce platformda aktif olarak kullanılabilen ve milyonlarca kullanıcısı olan Paykasa’nın ülkemizde çeşitli firmalar tarafından satışı yapılmaktadır.

Paykasa satışı yapan firmalar arasında yer alan kullanatkart.com bünyesinde hizmet verdiğimiz paykasaturkiye.org güvenilir ön ödemeli kart hizmeti sunan platformlardan sadece bir tanesi. Bu gibi birçok platform üzerinden paykasa hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kredi Kartı İle Paykasa

Paykasa işlemlerinde en büyük sorun ödeme yöntemlerindeki yetersizlik. Kimi insan havale ile ödeme yapmayı uygun bulmayabilir yada yeterli nakiti olmadığı için kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih edebilir. Fakat şuanda mobil ödeme, kredi kartı vb. kullanıcıya ekstra kolaylık sağlayacak ödeme yöntemleri paykasa sitelerinde mevcut değil.

PaykasaTurkiye.Org olarak sektördeki bu açığı gördük ve kullanıcıların en iyi şekilde hizmet alabilmesi için sistemlerimize kredi kartı ve mobil ödeme ile paykasa veya diğer ön ödemeli kartların satışını entegre ettik.

Paykasa Nasıl Alınır ?

Paykasa Nasıl Alınır ?

Artık sitemiz üzerinden ön ödemeli kartları kredi kartı veya mobil ödeme kullanarak satın alabileceksiniz.

Peki kredi kartıyla nasıl paykasa alabilirim?

Sistemimize entegre ettiğimiz 2 yenilikten bahsettik. Peki bu yenilikler arasında yer alan kredi kartı ile paykasa satın alma işlemleri nasıl gerçekleşiyor ? Bu başlık altında sizlere adım adım nasıl kredi kartlarınızla paykasa alabileceğinizi anlatacağız.

  • Öncelikle yapmanız gereken paykasaturkiye.org sitesine giriş yapmak.
  • Sitenin sağ alt bölümünde bulunan ” Paykasa Canlı Destek ” ekibiyle görüşme sağlamak.
  • Müşteri temsilcilerimize ulaştıktan sonra satın almak istediğiniz paykasa miktarını belirtin.
  • Sonrasında ise ödeme yapmanız gereken miktarı öğrenin.
  • Satın almaya karar vermeniz halinde ödeme seçeneklerinden ” Kredi Kartı ” olanı seçin.
  • Kredi kartı ile ödemeyi seçmeniz halinde müşteri temsilcilerimiz sizleri yönlendirecek ve güvenli bir şekilde kredi kartınızı kullanarak paykasa kodu almanızı sağlayacaktır.

yukarıdaki adımları takip ederek artık sizlerde kredi kartınızı kullanarak paykasa satın alabileceksiniz. Aynı zamanda diğer bir yeniliğimiz olan mobil ödeme sistemi hakkında bilgi almak için ‘ mobil ödeme ile paykasa ” sayfasını ziyaret edebilir ve mobil ödeme yaparak paykasa satın alma işlemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Paykasa alımlarında herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda bizlere ” İletişim ” sayfasından veya canlı destek üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir