paykasa-670x198

Nasıl Paykasa Satın Alırım

Hizmet noktasında ve alışveriş özelliklerinde en iyi hizmetleri sunan ve sanal dünyada alışveriş keyfini en çok veren Paykasa kartları dilediğiniz miktarda temin ederek alışverişlerinizde istediğinizi elde edebilirsiniz. Alışveriş dünyasının en iyi ve en keyifli alışveriş seçeneklerini sunan ve sanal mağazalarda daha fazla alışveriş yapmak için sizlere sunulan seçeneklerden dilediğiniz kadar elde edebilirsiniz Paykasa satın almak için bayiliklerden temin edebilirsiniz. Paykasa bayiliklerinden istediğiniz her an güven içinde kullanımı elde edebilirsiniz. En iyi sanal mağazalardan dilediğiniz kadar alışveriş yapmak ve kolaylıklardan faydalanmak için sizlere sunulan seçenekleri değerlendirebilirsiniz. sanal dünyada alışverişin tadını güven içinde yapılmasını sunan ve bayiliklerinin yaygın bir şekilde olduğu Paykasa ile dilediğiniz kadar alışverişi dilediğiniz kadar yapabilirsiniz. Paykasa satın almak için bayiliklerinden yardım talebinde bulunabilirsiniz. Tek kullanım hakkına sahip olan Paykasa kartlar ile güven içinde alışverişinizi tamamlamak için ve bilgilerinizin başka yerlerde paylaşılmasını engellemek için Paykasa güvencesi ile istediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz.

paykasa-card10

Paykasa kart almak için Paykasa bayilikleri ile iletişime geçebilirsiniz. Yaygın olarak ülkemizde sanal ve reel mağazaları bulunan Paykasa ile en güzel alışverişi elde etmek ve yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinde güvenli alışverişi elde etmenize olanak sunan Paykasak kart sayesinde istediğiniz her ürünü daha kısa sürede elinizin altında bulabilirsiniz. Seçeneklerin kolaylıklarla sunulduğu sanal alışveriş mağazalarından istediğiniz kadar alışveriş yaparak en iyi zamanlarda tek seferlik kullanım hakkına sahip Paykasa kartlar en güzel alışverişi elde edebilirsiniz. İstediğiniz her an kolay alışverişi daha fazla elde edebileceğiniz sanal elektronik kartı Paykasa ile en güzel alışverişi tamamlayabilirsiniz. Bayiliklerinden dilediğiniz zaman Paykasa temin edebilirsiniz.

Dünyanın değişik ülkelerinde yaşayan çok sayıda internet kullanıcısının tercih ettiği bu ödeme sistemi sayesinde oynadığınız oyunlar, yaptığınız alışverişler ve ücret ödemenizi gerektiren diğer web etkinlikleri için kredi kartı kullanmanız gerekmiyor. Paykasa ile beraber size 19 basamaklı tek kullanımlık bir pin numarası veriliyor ve ödemenizi bu numarayı girerek yapıyorsunuz. Paykasa satın alma işlemiyle size verilen bu numarayı kullandıktan sonra yeni yükleme yapmak için aracı firmadan tekrar pin satın almanız gerekiyor. Bu kart size diğer online ödeme alternatiflerinin tam olarak sağlayamadığı bir güven sağlayacaktır. Paykasa kart almak için banka hesabınız veya çok paranız olmasına gerek yoktur; bir parça nakit yeterlidir. Bu kart 10 Euro ile 250 Euro arasında değişen paketler halinde satılmaktadır; para durumunuza veya yapacağınız harcamaya bağlı olarak tutarı siz seçersiniz. Paykasa’ınızla ödeme yaparken herhangi bir yere herhangi bir kişisel bilgi vermeniz söz konusu değildir; sadece size verilmiş olan 19 haneli şifreyi kullanırsınız. Kartınızı alışveriş dışında para transferi için; örneğin yurt dışına para göndermek için de kullanabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir