Nasıl Paykasa Satın Alırım

Paykasa Nedir ?

Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere Paykasa ” Sanal ” bir ön ödemeli kart sistemidir. Online platformlarda ” Hızlı ve Güvenli ” bir şekilde paykasa ile ödeme yapabilirsiniz.

Online oyunlar, internet siteleri, facebook uygulamaları ve daha birçok online platformda Paykasa ile alışverişlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Paykasa 16 haneden oluşan bir pin kodudur. Bu nedenle ödemeleriniz hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Son zamanlarda birçok ödeme yöntemini geride bırakan Paykasa on binden fazla platformda ” Aktif ” olarak kullanılmaktadır.

Nasıl Satın Alınır ?

Paykasa son zamanlarda oldukça popülerite kazanmış başarılı bir ödeme yöntemi haline gelmiştir. Paykasa koduna internet üzerinden ” Resmi Satış ” siteleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinde paykasayı araştırdığınızda yüzlerce satış sitesi görebilirsiniz. Bunların birkaçı ” Resmi ” olarak paykasa şirketi tarafından yetkilendirilen diğerleri ise ” Alt Reseller ” firmalarıdır.

Paykasanın Türkiye’deki resmi satış firması ” KullanatKART ” şirketidir. Kullanatkart şirketine ait olan internet siteleri üzerinden ” Hızlı ve Güvenli ” bir şekilde paykasa alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip ederek 7/24 paykasa satın alma yapabilirsiniz.

  • İlk olarak ” Resmi Satış Siteleri ” arasından dilediğinizi seçin. ( Resmi Paykasa Bayileri )
  • Daha sonra site üzerinden ” Canlı Destek ” bölümüne ulaşın.
  • Müşteri temsilcilerine istediğiniz ” Paykasa Miktarını ” belirtin.
  • Size sunulan ” Ödeme Yöntemleri ” arasından birini seçin.
  • Almak istediğiniz paykasa miktarı için gerekli olan ödemeyi yapın ve ” Ödeme Bildirimi ” gerçekleştirin.
  • Ödemeniz onaylandıktan sonra sizlere ” SMS ve Mail ” ile paykasa kodunuz iletilecektir.

bu adımları takip ederek kısa sürede ” Paykasa Kart ” satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

Nereden Güvenli Bir Şekilde Alınır ?

İnternet üzerinde bildiğiniz gibi yüzlerce paykasa satış sitesi bulunmaktadır. Fakat resmi olarak satış yapan çok az firma bulunmaktadır. Bunlardan biri de ” Kullanatkart ” şirketidir. Kullanatkart firmasının resmi paykasa satış platformu ” satis.karttr.com ” adresi üzerinden ” Güvenli ” bir şekilde paykasa alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Satis.karttr.com sitesine giriş yaptığınızda ” Canlı Destek ” sistemine bağlandığınızda sizleri yandaki resim gibi bir alan karşılayacaktır. Bu bölümde sizden istenen bilgileri ” Eksiksiz ve Doğru ” bir şekilde doldurun ve devam edin. Müşteri temsilcileri sizleri gerekli yönlendirmelerle paykasa sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Paykasa alımlarınızı daha kolay bir şekilde yapmak için ” Karttr.com ” platformuna aşağıdaki bölümden üye olun. Tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun ve ” Kayıt Ol ” butonuna tıklayın.

paykasa-kayit-formu-768x459

Aşağıdaki uyarı mesajını gördüğünüz taktirde üyeliğiniz onaylanmış olacaktır.

paykasa-uyari

Daha sonra yapmanız gereken ise ” Telefon Onayı ” işlemini gerçekleştirmenizdir. Üyeliğinizi oluşturduğunuzda sizlere ” SMS Onayı Gereklidir. ” uyarısı gelecektir.

paykasa-dogrulama

Gerekli tüm ” Doğrulama ” işlemlerini gerçekleştirdiğinizde ” Güvenli ve Kolay ” bir şekilde artık karttr.com üzerinden tüm ” Paykasa Alım Satım ve Bozdurma ” işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Tartışmaya katılmak ister misiniz?
Katkı yapmaktan çekinmeyiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir