Online alışverişlerde ödeme yöntemi olarak kullanılan ” Paykasa ” yeni bir teknoloji olan ön ödemeli kart sistemlerinden bir tanesidir ve kullanıcılarına %100 güvenilir şekilde ödeme yapma imkanı sunar.

Günümüzde online alışveriş oldukça sık kullanılmaya başlamış ve büyük bir kitleye ulaşmıştır. Tabii ki artan bu online alışveriş serüveni arkasında birkaç sorunu da sürükledi. Sistem açıkları, 3.parti yazılımlar vb. nedenlerden ötürü online alışverişler sırasında bilgiler çalınabilir, kredi kartları bloke olabilir vb. durumlar yaşanabilmektedir. Bu nedenle teknoloji şirketleri tarafından bu sorunlara çözüm olarak ön ödemeli kartlar geliştirilmiştir. Bu ön ödemeli kartlardan biri de ” Paykasa ” olarak adlandırılmıştır.
Paykasa ile güvenli Ödeme

Paykasa 16 haneden oluşan bir pin kodudur. Şuanda paykasa kodları geliştirilen şirket tarafından ” 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€, 100€, 200€ ” ve katları olacak şekilde üretilmektedir. Elektronik bir para birimi olan Paykasa kodu sayesinde internette hiçbir bilginizi kullanmadan sorunsuz ve hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Neden Paykasa Kullanmalısınız ?

  • Paykasa %100 güvenilirdir ve tamamen şifrelenmiş bir koddan ibarettir.
  • Şifrelenmiş kodlardan ibaret olan paykasa pinleri hiçbir şekilde kişisel veya finansal bilgi içermez.
  • Yurt içi veya yurt dışı farketmeksizin tüm ödemelerinizde kullanabilirsiniz.
  • Geliştirilme nedenleri gereği hiçbir zorluk çekmeden güvenli ve kolay bir şekilde yatırım yapabilirsiniz.
  • Fiziki bir yapısı olmadığından paykasa’yı kaybetme veya çaldırma riskiniz yoktur.
  • Bankalar, diğer ödeme yöntemlerinde olan ek ücret, işletim ücreti gibi ek ücretler paykasa da yoktur.

paykasanın avantajları ve özellikler hakkında bilgi almak için lütfen ” Paykasa Avantajları ” başlıklı makalemizi okuyun.

İstatistik Tablosu

Gün geçtikçe paykasa gibi ön ödemeli kartlar popülerleşmektedir ve kullanıcı sayıları artmaktadır. Aşağıda genel olarak ön ödemeli kartların kullanıcılar tarafından geri dönüşler sonucu sağladığı istatistikleri görebilirsiniz. Paykasa bu konuda oldukça müşteri memnuniyeti bulunan en önemli ödeme yöntemlerinden biridir.

Müşteri Memnuniyeti
Ödeme Seçenekleri
Güvenilirlik Düzeyi
Popülerlik Durumu
ÖNEMLİ

Paykasa gibi birçok ön ödemeli kart sistemi döviz kurundan işlem görmektedir. Bu nedenle dövizlerdeki hareketlilik nedeniyle fiyatlarda dğeişmektedir. Güncel fiyatları öğrenebilmek adına ” Paykasa Fiyatları ” edebilir ve fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Satın alma işlemleri için ise ” Paykasa Satın Al ” sayfasını takibe alarak tüm adımlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Paykasa Nasıl Alınır ?

İnternet üzerinden paykasa alımlarını gerçekleştirebileceğiniz birçok internet sitesi mevcut. Bu siteler üzerinden güvenilir şekilde paykasa satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Paykasaturkiye.org olarak bizlerde paykasa satış hizmeti sunuyoruz. Sitemizi takip ederek en uygun fiyatlarla ucuz paykasa satın alabilir veya elinizdeki paykasa kodlarını bozdurabilirsiniz.

Paykasa satın alma işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için ” Paykasa Satın Al ” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada yer alan bilgiler sizleri en kolay şekilde paykasa alabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Paykasa alım işlemlerinde yaşayacağınız herhangi bir sorunda bizlere canlı destek üzerinden ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.