Online ödemelerde kullanılabilen güvenli ve kolay bir kullanıma sahip ” Paykasa ” günümüzün ihtiyaçlarına uygun olarak geliştirilen ve  ” elektronik para ” olarak da adlandırılan ön ödemeli kart sistemidir.

Günümüz teknolojisinde online alışveriş büyük bir öneme sahiptir. İnternet kullanıcıları dükkan dükkan dolaşmak yerine artık alışverişlerini internetten online olarak yapmayı tercih ediyorlar. İnternetten yapılan alışverişlerde bazen güvenlik sorunları vb. sorunlar çıkabiliyor. Buna karşı gün geçtikçe daha güvenli ve kullanımı kolay olan ödeme seçenekleri geliştiriliyor. Geliştirilen bu ödeme yöntemlerinden biri ise Paykasa’dır.
Paykasa ile güvenli Ödeme16 haneden oluşan sanal bir pin kodu şeklinde üretilen Paykasa; 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 40€, 50€, 60€, 100€, 200€ ve katları şeklinde oluşturulmuş elektronik para birimidir. Pin kodu yüksek güvenlik önlemleriyle şifrelenmiş ve kesinlikli kişisel bir bilgi içermeyen sanal bir üründür. Online alışveriş siteleri, oyunlar, mobil uygulamalar gibi daha birçok platformda sizlere hızlı, güvenli ve kolay bir alışveriş imkanı sunan bir ödeme şeklidir.

Neden Paykasa Kullanmalısınız ?

  • %100 güvenlidir ve şifrelenmiş pin kodları ile ödemenizi yaparsınız.
  • Kişisel veya finansal herhangi bir bilginizi içeren bir yapıya sahip değildir.
  • Yurt dışına yapılacak ödemelerinizde kullanabilirsiniz.
  • Yapısı gereği size hiç zorlanmadan tüm platformlarda kolay bir şekilde ödeme yapma imkanı sunar.
  • Soyut bir teknoloji olduğundan dolayı çaldırma veya düşürme riskiniz yoktur.
  • Bankalarda olan kesinti veya faiz sistemi bu ödeme yönteminde yoktur.

bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen ” Paykasa Avantajları ” başlıklı makalemizi okuyun.

İstatistik Tablosu

Her geçen gün daha da büyüyen ve popülerliği artan paykasa kartın kullanıcıları tarafından yapılan geri dönüşlerin hesaplanması sonucu aşağıdaki memnuniyet oranları oluşturulmuştur. Genellikle memnun kalan kullanıcılar sayesinde her gün daha da popülerleşen paykasa milyonlarca kullanıcıya ulaşan ilk ve tek ön ödemeli kart sistemidir.

Müşteri Memnuniyeti
Ödeme Seçenekleri
Güvenilirlik Düzeyi
Popülerlik Durumu
ÖNEMLİ

Paykasa döviz kuru üzerinden işlem gördüğünden dolayı her geçen gün fiyatlarda güncellemeye gidilmektedir. Fiyatlar hakkında bilgi almak için ” Paykasa Fiyatları ” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Eğer satın alma işlemleri hakkında bilgi almak istiyorsanız ” Paykasa Satın Al ” başlıklı makalemizi okuyabilirsiniz.