Türkiye’nin resmi bir şekilde ” Paykasa ” hizmeti sunan ilk ve tek firması Kullanatkart.com’dur. Kullanatkart firmasına ait olan tüm internet siteleri üzerinden paykasa ve diğer ön ödemeli kart satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa internet kullanıcıları için oldukça önemli bir teknolojidir. Çünkü günümüzde online alışveriş esnasında birçok insan dolandırılmaktadır. Bu dolandırıcılıklar genellikle 3.parti yazılımlar, telefon veya bilgisayarlardaki virüsler nedeniyle olmaktadır. Alışveriş sitelerinde ödeme yaparken kullandığınız bilgiler çeşitli programlar ve eklentiler nedeniyle 3.şahısların eline geçebilir. Bu nedenle paykasa gibi ön ödemeli kart sistemlerini kullanmanız oldukça faydalı olacaktır.Paykasa ile güvenli ÖdemePaykasa ile ilgil yaptığımız paylaşımlarda sizlere %100 güvenilir bir ödeme yöntemi olduğu hakkında bilgi veriyoruz. Bunun en büyük nedeni tamamen sanal bir pin kodu olmasıdır. Bu pin kodu hiçbir şekilde sizin bilgilerinizi içermez sadece ödeme  işlemlerinde kullanılır. Bu sayede bilgilerinizin çalınma riski ortadan kalkar.

4 Adımda Kolayca Paykasa Satın Al

Sitemiz üzerinden paykasa almak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Sitemizde yer alan ” Canlı destek ” butonuna tıklayın.
  • Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek paykasa almak istediğinizi belirtin.
  • Seçtiğiniz paykasa miktarı için gerekli olan ödemeyi tamamlayın.
  • Ödeme işlemi tamamlandıktan hemen sonra paykasa kodunuz size iletilecektir.

yukarıdaki adımları gerçekleştirdikten hemen sonra paykasa kodu size teslim edilir. Bundan sonra dilediğiniz platformda paykasa kodu ile alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa kullanımı oldukça kolay bir ödeme yöntemidir. Kullanımı hakkında bilgi için tıklayın.

Hızlı İletişim

PaykasaTurkiye.Org olarak paykasanın Türkiye resmi satış sitesi olarak hizmet vermekteyiz. Siz müşterilerimiz için 7/24 online canlı destek ile satışlarımızı kesintisiz gerçekleştirmekteyiz. Aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

  • TEL:0 507 050 4656
  • 7/24 canlı destek

şimdilik sadece canlı destek ve telefon üzerinden hizmet sunuyoruz. Sitemiz üzerinden sorunsuz bir şekilde tüm paykasa satın alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

canlı destek