Paykasa’nın Türkiye’deki ” Resmi Satış Sitesi ” olduğumuzdan dolayı kullanıcılar tarafından bizlere günde binlerce soru iletilmektedir. Bizde bu sorulardan en çok sorulanları not alarak cevaplarını internet sitemizde yayınlama kararı aldık. Aşağıdaki sorularda sizlerinde cevabını aradığınız sorular bulunabilir.

Aşağıda cevabını bulamadığınız sorular için” İletişim ” sayfamızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

 • Paykasa Nedir ?

  Paykasa 19 haneden oluşan 10 Euro ile 500 Euro arası değerlere sahip olan sanal bir pin kodundan oluşan yeni teknoloji ” ön ödemeli kart ” sistemlerinden biridir.

 • Paykasa Kodunu Kimler Kullanabilir ?

  18 Yaşını doldurmuş olan her birey paykasa kodunu dilediği platformda gönül rahatlığıyla kullanabilir. Herhangi bir kısıtlama yoktur, banka hesabına ihtiyaç yoktur.

 • Paykasa Nerelerde Kullanılır ?

  Paykasa şuanda 15bini geçik online platformda aktif olarak kullanılmaktadır. Bu platformlara online oyunlar, facebook uygulama ve oyunları, alışveriş siteleri gibi birçok platformda geçerlidir.

 • Neden Paykasa Kullanmalıyım ?

  Çünkü Paykasa %100 güvenli ödeme yöntemlerinden biridir. Herhangi bir kişisel veya finansal size özel bilgi içermez ve bilgi hırsızlığının önüne geçmektedir.

 • Paykasa Kodunu Kaç Kez Kullanabilirim ?

  Paykasa kodu ” Tek Kullanımlık Değildir. ” Paykasa kodunun bakiyesi kadar hepsini kullanabildiğiniz gibi parça parça da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Paykasa Kullanma Süresi Var Mı ?

  Paykasa kodlarının oluşturulduğu günden itibaren ” 1 Yıl İçerisinde ” kullanılması gerekir. 1 Yıl sonunda kullanılmayan paykasa kodları ” inaktif ” olarak kullanılamaz hale gelecektir.

 • Paykasa Yasal Mı ?

  Paykasa satışı ile alakalı ” Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasını ” yasalarında ve ” BDDK ” Kanunlarında yayınlanan veya bildirilen herhangi bir satış yasağı bulunmamaktadır. Gönül rahatlığıyla paykasa satın alabilir ve kullanabilirsiniz.

 • Paykasa Kodunu Nasıl Teslim Alacağım ?

  Paykasa sanal bir kod olduğu için satın alma işlemlerinden sonra sizlere tercih ettiğiniz bir yol ile ulaştırılacaktır. ” SMS, E-Mail, Canlı Destek ” üzerinden sizlere teslim edilebilir.

 • Paykasa İle Ek Ücret Ödemesi Var Mı ?

  Paykasa ile ödemelerinizi gerçekleştirirken herhangi bir ” Ek Ücret ” ödemenize gerek yoktur. Tabii bu ödeme alan platformlarda değişiklik gösterebilir. Fakat temel olarak ek ücret ödemesi paykasa için geçerli değildir.

 • Yeniden Yükleme Yapılabilir Mi ?

  Maalesef böyle bir seçenek bulunmamaktadır. Paykasa kodundaki bakiye tükendiğinde yeni kod satın almak durumundasınız.