Paykasa’nın resmi olarak satışını gerçekleştiren firma ” kullanatkart.com ” dur. Kullanatkart firması dahilinde hizmet sunan internet siteleri üzerinden güvenilir şekilde paykasa satın alabilirsiniz. Güvenilir paykasa sitesi olarka bu sayfamızda sizlere paykasa hakkında en çok sorulan soruların yanıtlarını vermeye çalıştık. Öğrenmek istediğiniz her şey için bizlere canlı destekten ulaşabilirsiniz.

Aşağıda cevabını bulamadığınız sorular için” İletişim ” sayfamızdan bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

 • Paykasa Nedir ?

  Paykasa 16 haneden oluşan bir sanal pin kodudur. 10 Euro ile başlangıç yapıp 500 Euro’ya kadar çıkan paykasa kodları mevcuttur. Son teknoloji güvenilir bir ön ödemeli kart sistemidir.

 • Paykasa Kodunu Kimler Kullanabilir ?

  18 yaşını dolduran her kişi paykasa kodunu dilediği platformda kullanabilir. 18 yaş sınırı resmi değildir. Daha genç bireylerin online alışveriş yapma oranı daha düşük olmasından dolayı temsili bir sayıdır.

 • Paykasa Nerelerde Kullanılır ?

  Paykasa kodu şuanda binlerce platformda aktif olarak kullanılıyor. Online oyunlar, mobil uygulamalar, facebook oyunları, alışveriş siteleri vb. birçok platformda paykasa ile ödeme yapabilirsiniz.

 • Neden Paykasa Kullanmalıyım ?

  Alışverişlerinizde daha güvenli ve kolay ödeme yapmak istiyor ve bilgilerinizin çalınmasını engellemek istiyorsanız paykasa ile ödemelerinizi gerçekleştirmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

 • Paykasa Kodunu Kaç Kez Kullanabilirim ?

  Paykasa tek kullanımlık bir kod değildir. Kod içerisindeki bakiyeyi bitene kadar kullanabilirsiniz. Parça parça kullanım özelliği bulunan paykasa ile birden fazla ödeme yapabilirsiniz.

 • Paykasa Kullanma Süresi Var Mı ?

  Paykasa kodunun kullanım süresi 1 yıl olarak belirlenmiştir. Bu süre geliştirici firma tarafından belirlenmiş olup 1 yıl sonunda kullanılmayan paykasa kodları aktifliğini yitirecektir.

 • Paykasa Yasal Mı ?

  Paykasa satışları ile ilgili herhangi bir yasal kısıtlama şuanlık bulunmamakla birlikte kullanmada da bir sorun teşkil etmemektedir. Dolandırıcı sitelerden kaynaklı sorunlarda yasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle güvenilir sitelerden alışveriş yapın.

 • Paykasa Kodunu Nasıl Teslim Alacağım ?

  Paykasa kodlarını satın aldıktan sonra teslim almak için canlı destek ekibinin geri dönüşünü beklemeniz yeterlidir. Kısa süre içerisinde paykasa kodunuz sizlere teslim edilecek ve kullanıma açılacaktır.

 • Paykasa İle Ek Ücret Ödemesi Var Mı ?

  Paykasa’nın en büyük avantajlarından biri de hiçbir ek ücretin bulunmamasıdır. Banka kartlarında bulunan hesap işletim ücreti, fatura vb. ek ücretler paykasa da hiçbir şekilde bulunmaz.

 • Yeniden Yükleme Yapılabilir Mi ?

  Paykasa’nın bakiye yükleme seçeneği henüz bulunmamaktadır. Bu nedenle tekrardan paykasa satın almanız gerekmektedir. Güvenilir paykasa satın almak için sitemizi takip edebilirsiniz.